Na schůzce v Café Faux Pas

Na Vinohradech jsem navštívil už relativně dost kaváren, ale vždy jsem si je vytipovával zejména podle značky káv. Jinými slovy: nevyhledávám kavárny, kde připravují kávu od klasických italských nadnárodních společností, protože mne chuť této kávy nemá čím překvapit. V Café Faux Pas jsem však měl schůzku a v takovém případě je tento podnik ideální. 

Konkurence v okolí 

Kavárnu dělá kvalitní káva. To je základní fakt, na kterém se snad shodnu s většinou čtenářů tohoto blogu. Cafe Faux Pas je ale v obležení mnohem větších jmen, jako jsou například Deserterie (Coffee Source), nedaleká kavárna Mezi Zrnky (doubleshot) nebo klidná a přátelská Bio Zahrada (doubleshot), a to nemluvím o Al Cafeteru, kam se velmi brzy chystám.

V žádném případě si nedovolím tvrdit, že by nemělo smysl si v Cafe Faux Pas dávat kávu, ale pouze konstatuji, že v okolí je k mání mnohem lepší zboží za stejnou cenu.

Proč tedy navštívit Cafe Faux Pas?

Protože máte schůzku a chcete seriózní prostředí s kvalitní kuchyní. To je krátká definice o kterou se může Café Faux Pas bezpečně opřít. V podniku jsem byl o několik minut dříve, a tak jsem využil tuto možnost a objednal si polévku z denního menu. Za hráškový krém jsem zaplatil 33 Kč a byl jsem velmi spokojený. Za espresso macchiato poté 39 Kč.

Abych nezapomněl: hlasitá slova chvály putují jednoznačně obsluze podniku. Ta ihned vycítila, že jsme na jakési obchodní schůzce a nevměšovala se tedy do jednání zbytečnými otázkami. Chovali se velmi taktně a velmi profesionálně.

Po slabé hodince jsme Cafe Faux Pas opustili a oba jsme se jednomyslně shodli, že je to příjemný podnik určený právě pro tento typ schůzek. Na jednání s klientem, na oběd nebo večeři tedy mohu Cafe Faux Pas vřele doporučit.

WWW | STORYOUS | FACEBOOK

 

vhojta vhojta

Snažím se odvádět svou práci tak, aby co nejlépe plnila svůj účel. Nahlížím na ni okem kreativce a vyhledám situace, které mají potenciál posunout mne kupředu. Proto jsem součástí Storyous. Nepohrdnu kvalitní kávou a dobrou knihou.

 @vhojta   @vhojta

Zaujal Vás článek? Sledujte náš blog na Twitteru a Facebooku.

Jeden komentář na “Na schůzce v Café Faux Pas

  1. tam mě nikdy nenapadlo zajít, i když okolo často chodím :)
    a Al Cafetero doporučuju! ;)

Komentáře jsou uzavřené.